Ogłoszenie

Trwają prace nad reaktywacją serwera.. obecnie tworzymy nowe forum.. http://www.pgs24.wxv.pl Serwer zostanie uruchomiony już wkrótce..

#1 2009-04-19 16:36:41

Zawisza_PL

Admin Serva

15617284
Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 45
Punktów :   -1 

Zawisza_PL - Podanie

1. Imie.Krystian
2. Data urodzenia.20.08.1996
3. Od kiedy grasz w sa.mp? 3 lata albo 2
4. Od jak dawna grasz na serwerze? ups ... nie pamietam ale dobre 3 lub 4 tygodnie lub wiecej
5. Czy byłes wcześniej administratorem? Jak tak to gdzie? bylem tu i na servie [OKZD]
6. Twoje cechy charakteru.Miły, przyjazny, całuśny, lubiany
7. Twoje zainteresowania. Piłka nożna , Siatkówka , koszykówka ,
8. Twoja własna myśl, sentencja lub motto.komputer sport
9. Uważasz się za perfekcjonistę, dowódcę, zdobywcę, indywidualistę, obserwatora czy nooba? Uzasadnij. obserwatora poniewaz jak jestem adminem to sprawdzam cziterow
10. Co spowodowało, że zainteresowałeś się serwerem? jest fajny i jest fajny taki jeden head admin scorpion poprostu jest fajny nie wiem jak powiedzieć
11. W jaki sposób dowiedziałeś się o istnieniu serwera? znalazlem w zakladce internet
12. Czy masz znajomych wśród forumowiczów? Jeśli tak, wymień. oOoOo ... mam dużo Scorpion , killyou , ania , sebi ,diablo , pasztet , tommy , xardas , xs patryk , tuptus
13. Czy jesteś zadowolony z aktualnego stanu serwera? no Jacha
14. Czy w życiu i tu na forum (lub w czasie gry w GTA) jesteś tą samą osobą? no jasne
15. Co czujesz po napisaniu podania? mam mrówki w brzuchu pozdrawiam was all

Offline

 
[Head Admin] [Moderator] [Admin Serva] [Przyjaciel Admina] [Senior Redi]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrt.pun.pl www.kzk.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.tm.pun.pl